INOVÁCIA BEZ KOMPROMISOV

Predstavujeme vám HPE Primera – najinteligentnejšie úložisko na svete, vďaka ktorému už nebudete musieť vo vašich biznisových zámeroch robiť kompromisy. Ak máte najvyššie požiadavky na výkon, flexibilitu a plynulosť, HPE Primera je presne pre vás.

HPE Primera je nové high-end riešenie pre tie najnáročnejšie úlohy. Spája v sebe AI technológiu HPE Infosight a zjednodušený systém aktualizácií, vďaka čomu pracuje úplne samostatne a šetrí vašej firme čas.

Vďaka vstavanej AI HPE InfoSight a dokonale vyladenému operačnému systému, ktorý značne zjednodušuje jeho obsluhu, je HPE Primera 2x rýchlejšia ako predošlá generácia HPE 3PAR.

Unikátna architektúra ponúka vrcholový výkon vo vypätých situáciách a vynikajúcu sebaoptimalizáciu, bez potreby vonkajšieho zásahu.

Získajte náskok oproti konkurencii – pružnosť s extrémne nízkou dobou odozvy

100% dostupnosť – garantujeme vám, že všetky HPE Primera úložiská majú absolútnu dostupnosť dát. Vždy a všade.

Prediktívna inteligencia – do HPE Primera sme vložili najvýkonnejšiu umelú inteligenciu pre vysokú rýchlosť vašich aplikácií s integrovanou AI.

Radikálna jednoduchosť

Integrovaný manažment nastavíte v priebehu pár minút. Nemusíte sa starať o vyladenie a aktualizácie, HPE Primera to urobí automaticky za vás.

  • Od racku k aplikáciám do 20 minút
  • Automatizované nastavenie
  • Nepotrebujete žiadne dodatočné ovládače
  • Redukcia dát, RAID 6, bez potreby neustáleho vylaďovania
  • Extrémne jednoduché aktualizácie
  • Funguje na báze API
  • Ušetríte až 93% času na inštaláciu, manažment a škálovanie úložiska
  • Extrémna škálovateľnosť – HPE Primera umožňuje účinné škálovanie pre výkon a kapacitu
  • Jednoduchý refresh – bez zbytočných investícií do infraštruktúry
  • Inteligentné a transparentné upgrady – so zabudovanou automatickou aktualizáciou

Garantujeme 100% dostupnosť

Všetky modely HPE Primera vám zaručujú, že vaše aplikácie budú bežať bez prerušení. Umelá inteligencia a strojové učenie pomáhajú HPE Primera s analýzou aplikačných vzorcov a zároveň pomáhajú predchádzať neočakávaným prerušeniam. Inteligentný software vás vďaka end-to-end dátovej integrite ochráni proti poškodeniu dát a zaručí plynulý chod vašich aplikácií a systémov.

Najpokročilejšia AI pre vašu infraštruktúru

V HPE Primera je zabudovaná technológia HPE InfoSight, jedna z najpokročilejších AI na trhu. Za posledných 10 rokov zanalyzovala viac ako 1,250 biliónov dátových bodov a úplne zmenila spôsob manažmentu a podpory úložiska.

Strojové učenie postavené na cloude dokáže predvídať a predchádzať až 86% problémom, ktoré sa môžu na dátovom úložisku objaviť a zároveň automatizuje až 85% procesov, ktoré si vyžadujú zásah technickej podpory. HPE InfoSight pomáha optimalizovať výkon a automatizuje vašu prácu v reálnom čase.

Jednoduché ovládanie, bezproblémový upgrade

Upgrade vášho úložiska nikdy nebol jednoduchší. Unikátny HPE Primera OS sa jednoducho ovláda a v práci s vašimi aplikáciami je nesmierne pružný.

Už sa viac nemusíte obávať, že vám počas upgradu padne operačný systém. HPE Primera OS umožní nasadenie, upgrade a reštart dátových služieb nezávisle od seba. Pomáha tak eliminovať riziko a zbytočné reštarty počas aktualizácií systému.