HPE SYNERGY ZVLÁDNE KAŽDÚ ZÁŤAŽ

Chcete zvýšiť efektívnosť prevádzky vašej infraštruktúry a mať ju pod úplnou kontrolou?

Potrebujete rýchle nasadenie vašich IT zdrojov cez jediné rozhranie? Odpoveďou je HPE Synergy, prelomová blade technológia založená na inteligentom software, ktorá vás podrží za každých okolností. HPE Synergy zvládne akékoľvek pracovné zaťaženie v hybridnom cloude.

Poskytuje flexibilné a automatizované riešenie s jednoduchým ovládaním a ešte jednoduchším uvedením do prevádzky. A hlavne beží úsporne.

STAVTE NA VÝKON A RÝCHLOSŤ

Jedna infraštruktúra pre všetko – Podporuje všetky typy aplikácií a funguje v rámci jedinej infraštruktúry.

Rýchlosť ako v cloude- Zrýchlite vývoj a nasadenie vašich služieb a aplikácií s maximálnou presnosťou a vysokou rýchlosťou. Jadrom HPE Synergy je inteligentná softwarová platforma, vďaka podpore HPE OneView vám HPE Synergy umožní uviesť vaše služby do prevádzky v priebehu minút a v jedinom riadku kódu.

Vyvíjate aplikácie chytrejšie a rýchlejšie- Posuňte váš biznis do ďalšieho levelu vďaka infraštruktúre, ktorú si vaši developeri obľúbia. Unifikované API rozhranie vám umožní automatizovať prevádzku vašej infraštruktúry.

RAKETOVÝ VÝKON A SPOĽAHLIVOSŤ VĎAKA HPE PERSISTENT MEMORY S TECHNOLÓGIOU INTEL® OPTANE

Predstavujeme vám revolučnú technológiu HPE Persistent Memory s Intel® Optane DC Persistent Memory, ktorú teraz nájdete aj v HPE Synergy.

Intel® Optane DC Persistent Memory využíva prevratné 3D XPoint™ médiá. V porovnaní s bežnými úložnými médiami majú nízku latenciu a veľkú šírku pásma.Spoľahnite sa na rýchlu, veľkokapacitnú a nákladovo efektívnu pamäť. HPE Persistent Memory vám poskytne rýchlosť DRAM a vytrvalosť úložiska.

  • Údaje spracuje, uloží alebo presunie bezprecedentnou rýchlosťou.
  • Oveľa rýchlejší reštart databázy a zaručená spoľahlivosť – dáta sa z nej po vypnutí servera nevymažú.
  • Dostupné úložisko vám umožní prevádzkovať systémy aj v najväčších záťažiach, ktoré pracujú s obrovským objemom dát.
  • Ručíme vám za dostatočný výkon aj pri náročných analytických operáciách.
  • Nájdeme pre vás ideálnu kombináciu: moduly HPE Persistent Memory sú optimalizované pre škálovateľné procesory druhej generácie Intel® Xeon® a dostupné vo verziách s kapacitou 128 GB, 256 GB a 512 GB.