• HPE GreenLake

  HPE GreenLake je ponuka poskytovaná ako služba, ktorá prináša cloudové funkcie do aplikácií a dát v každej oblasti. Poskytuje cloudové služby a infraštruktúru pre hybridné cloudové pracovné zaťaženia v úplne spravovanom modely platieb podľa používania. Začať môžete s kapacitou, ktorú potrebujete v súčasnosti, a potom ju rozšírte podľa rastu svojej firmy. Využiť môžete aktívnu správu kapacity, variabilné mesačné platby založené na meranom používaní, ako aj služby zjednodušujúce IT. HPE GreenLake podporuje širokú škálu neustále sa rozširujúcich pracovných zaťažení poskytovaných ako služba, medzi ktoré patria technológie spoločnosti HPE aj jej partnerov.

   

  Viac informácii
 • Partnerský program

  HPE Partnerský program umožňuje nezávislým dodávateľom softvéru a nezávislým dodávateľom hardvéru navrhovať, testovať a predávať výrobky, ktoré sa integrujú do špičkovej technológie HPE. Spoločnosť verí, že týmto spôsobom pomôže partnerom použiť technológiu na skrátenie času potrebného na premenu ich nápadov na hodnotu. Pripojením sa k HPE Partnerskému programu môžete rozšíriť vaše portfólio ponúkaných riešení, čím si  vytvoríte príležitosti k ďalšiemu úspechu.

  Viac informácii
 • Engage & grow program

  Získajte výhody z predaja HPE produktov a riešení. Spoločnosť HPE prichádza s motivačných programom Engage& Grow, ktorý je určený pre Partner Ready partnerov z úrovne Silver Business partner a Proximity. Cieľom programu je motivovať, ale aj pomôcť získať lepšiu znalosť samotných HPE produktov. V rámci programu môžu obchodníci zbierať bonusové body a po každom motivačnom období získať na predplatenú kreditnú kartu peniaze. Všetci účastníci majú k dispozícii veľké množstvo marketingových materiálov. HPE ponúka taktiež širokú škálu vzdelávacích modulov, ktoré môžu pomôcť optimalizovať know-how vášho obchodného tímu. Účasť na webových školeniach je navyše odmenená.

  Viac informácii
 • HPE Foundation Care

  Služba HPE Foundation Care prináša spojenie základnej a technologickej špecifickej podpory poskytujúca jednoduchosť a prehľadnosť vášho hardwaru.

  Služba HPE Foundation Care je najčastejšie predávaná služba k novému hardwaru zo skupiny služieb HPE.

  HPE Support Services zahrňuje nasledujúce ponuky:

  • Služba HP Collaborative Support: poskytuje reaktívnu podporu hardwaru a softwaru HPE. Súčasťou je komplexné riešenie problému. Spoločnosť HPE po prijatí hovoru problém vyrieši alebo v prípade potreby kontaktuje svojho poskytovateľa podpory hardwaru.
  • Podpora hardwaru: diagnostika a technická podpora v prípade výskytu problému, vzdialene, ale aj na mieste u zákazníka s výmenou dielov a materiálov.
  • Podpora softwaru: technická pomoc v prípade implementácie softwaru a prevádzkových problémov a aktualizácie softwaru, firmwaru a dokumentácie.
  • Integrovaná podpora hardwaru a softwaru: všetky funkcie podpory hardwaru HP a softwaru HP sú dostupné v bežných pracovných dňoch alebo nepretržite 24/7.

   

  Viac informácii