• Úložisko dát

  HPE Storage prináša do sveta úložísk dát špičkové technológie v rozsahu s inováciami, ktoré znižujú zložitosť infraštruktúry a pomáhajú znižovať náklady, pretože majú ľahkú inštaláciu, správu a podporu.

  Zistiť viac
 • Softvér

  IT SOFTVÉR JE BUDÚCNOSŤOU INFRAŠTRUKTÚRY IT.
  Vaša IT infraštruktúra je neoddeliteľnou súčasťou vášho podnikania. Správna stratégia podnikového softvéru odstraňuje administratívnu záťaž v oblasti IT a umožňuje Vám sústrediť sa na obchodné ciele.

  Zistiť viac
 • Servery a systémy

  Objavte špičkové riešenia pripravené na cloud, servery a inteligentné serverové riešenia od spoločnosti HPE pre všetky veľkosti podnikania, ktoré vám pomôžu pracovať pri podnikovej rýchlosti.

  Zistiť viac
 • Networking

  Čoraz naliehavejšia potreba používateľov využívať mobilné zariadenia na pracovné účely núti firmy na celom svete hľadať spôsoby, ako s čo najnižšími nákladmi vybudovať a prevádzkovať Wi-Fi siete ponúkajúce pokiaľ možno čo najlepšiu konektivitu, bezpečnosť a služby pre používateľa.

  V dnešnom digitálnom veku je inovácia poháňaná tvorivosťou. Aruba a HPE predstavuje svet, kde technológia poskytuje základ pre mobilné a digitálne technológie v revolučnom spôsobe, akým sa pripájame.

  Zistiť viac